Řezník – Máma má raka – Soutěž o lístky
 • killkilllogowebsoutezFB44

  Všichni, kteří i neaktivně poslouchají hudební žánr HorrorCore, jistě znají Českého “krále” této scény. Tedy interpreta Řezníka!

  Martin Pohl aka Řezník, ale ani ve svém běžném životě nezůstává stranou na poli morbidních výtvorů, a i když odloží masku skeletona, musí svojí zvrácenou mysl ventilovat do světa a tvořit. A tak vznikají kousky jako série her na počítač “Život není krásný” či filmy jako “Jehovova pomsta”  atd.

  Nyní Martin dokončil svojí filmovou novinku “Máma má raka” a my vám nyní nabízíme možnost, zasoutěžit si o tři lístky do Pražského kina Perštýn, kde bude promítán v jeden den ve dvou časech a to ve 21:30 a 22:30.

  OFFICIAL TEXT: Po snímcích ŽIVOT NENÍ KRÁSNÝ a JEHOVOVA POMSTA připravilo ZNK Productions zcela nový film pod názvem MÁMA MÁ RAKA, který se nese v duchu již zmíněných dvou kraťasů. Příběh se točí okolo alkoholika Kamila, celoživotního lůzra, jehož matka dostane rakovinu konečníku. Jelikož nemají peníze na operaci, tak se Kamil rozhodne vydělat kýžený obnos v ilegálních zápasech. Tento silný snímek je plný odvahy, vytrvalosti, opravdového přátelství a porozumění. (oficiální text distributora)

  Více o filmu ZDE

  POSTUP SOUTĚŽE

  ___________________________________

  • Sdílej tento soutěžní post na facebooku veřejně

  • Dej like a odběr stránce KILLKILL

  • Do komentáře pod soutěžní příspěvek napiš KILLKILL

  Soutěžní post na facebooku:

  https://www.facebook.com/killkill.cz/posts/468967929894232

  gghjghj

  Losování proběhne skrz losovací aplikaci, takže má šanci jeden ze tří lístků vyhrát opravdu každý a je zajištěno fair-play. Losování bude online, takže se ihned můžete přesvědčit, kdo vyhrál. Losování bude dne: 7.9. 2016 ve 22h. Lístky si můžete vyzvednout v Praze. Lístky jsou na promítací čas od 22:30h

  SOUTĚŽ UKONČENA

  LOSOVÁNÍ ZDE

  by Popo Lvuh

  Reaguj a komentuj

  avatar
    Subscribe  
  Upozornit mě když je: